--> דרום אשדוד/אשקלון ב'ש עד אילת - פעילויות נכדים וילדים - ינואר 19 | BliGil - סבאבא, פעילויות עם נכדים וילדים

דרום אשדוד/אשקלון ב'ש עד אילת - פעילויות נכדים וילדים - ינואר 19

פעילויות שונות פעילות פסח  בבאר שבע :  תערוכת 'מייקרים 2019 - מנוודי המדבר ליוצרי המחר' 'פארק קרסו למדע' מזמין אתכם...פעילויות שונות
פעילות פסח  בבאר שבע
תערוכת 'מייקרים 2019 - מנוודי המדבר ליוצרי המחר'
'פארק קרסו למדע' מזמין אתכם להפוך מצרכנים ליצרנים! מיהם המייקרים? תנועה עולמית חדשה בה אנשים מרחבי העולם ממציאים ובונים דברים בעצמם, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות ושיטות מסורתיות. אבל הרבה לפני שתנועת המייקרים התעוררה, היו, ועדיין ישנם חיים בהם עולם המייקרים הוא חלק מהאקלים הטבעי– חיי נוודי המדבר.
מה בתערוכה:
ü יוצרים ומנגנים: מטאלפון ענק העשוי מצינורות מתכת, אורגן הבנוי מצינורות ביוב, צ'לו ממיכלי פלסטיק ממוחזרים, גיטרה חשמלית שהודפסה במדפסת תלת ממד, תופי חבית, ועוד.
ü קולות מדבר: איך הופכים כתישת קפה למנגינה? בואו להכיר את כלי הנגינה המקוריים שיצרו הבדואים הנוודים - המייקרים של המדבר. גלו את סודה של הרבאבה, איך מנגנים בסומסומיה ואיך בונים אותה? מהי תיבת תהודה ואיך מיתר אחד משמיע צלילים רבים כל כך?
ü מחזור מעולם אחר: מאוורר שהפך למגש, ייצור צעצועים מצמיגים דליים ושאר חומרים ממוחזרים - איך הצליחו נוודי המדבר ליצר את כל צרכיהם במו ידיהם, עכשיו בתצוגה נדירה שנאספה במשך עשרות שנים.
ü מתחם הסדנאות – כיצד משמרים גבינה בלי קירור? איך הופכים צמר לחוטים? וכיצד אורגים בנול ויוצרים אוהל. זאת ועוד במתחם הסדנאות שיהפכו אתכם ליוצרים של הדור הבא.
ü עולם תלת הממד: מכונית שהודפסה בתלת ממד, שלל מדפסות, מסך אינטראקטיבי לפעילות משתמשים וסדנאות מעשיות להדפסה בתלת ממד. בנוסף, תוצג גלריית תעתועי ראייה הכוללת בין השאר תמונות תלת ממד.
בנוסף, תוצג תערוכות תמונות החושפת את חיי הנוודים בשנים עברו ועד היום. התמונות שצולמו בתקופות שונות ובאזורים שונים חשוף את התהליכים החברתיים והתרבותיים של חיי הנוודים במדבר והקשר של אלו לחיי המייקרים המודרניים.
כל זאת, לצד עשרות מתחמי הקבע המדעיים והאינטראקטיביים הקיימים במוזיאון.
התערוכה הנה תוצר של פעילות משותפת בדרום ורואה אור בעזרת שותפים רבים שליוו וסייעו כל אחד מהידע ומהניסיון שלחו בתחומי הטכנולוגיה, ההיסטוריה והיצירה. בין השאר סייעו, הרשות לפיתוח הנגב, אוניברסיטת בן גוריון, הנגריה הקהילתית, massivIT, נגב אקולוגיה, דודאים, אימג'ן, BIG IDEA, מכללת סמי שמעון, רשת אורט, עמותת אימג'ן ומוזיאון ג'ו אלון.
מחיר: 63 ₪ מבוגר, 59 ₪ ילד מבצעים והטבות רבות במועדי הלקוחות
מתי:
ערבי חג/שישי: 10:00 – 15:00
ימי חול המועד פסח: 9:00 – 17:00
חג/שבת: 10:00 – 18:00
כתובת: העצמאות 79 באר שבע
התשלום לסדנאות: 
למבקר במוזאון- 15 ש"ח כרטיס חד פעמי לסדנא
ללא ביקור במוזאון- 25 ש"ח כרטיס חד פעמי לסדנא
כרטיסיה לשלושת הימים 50 ש"ח- הכרטיסייה מקנה אפשרות כניסה לסדנא אחת ביום.
*המחירים הינם עבור השתתפות ילד\ה בסדנא אחת.

 -
פסטיבל פסח לייב בבאר שבע - הפנינג אמנות, הופעות, יצירה ותערוכת עיצוב לכל המשפחה
נעשה תוך הצדעה לתושבי האזור ובהשתתפות מיטב האמנים המתגוררים בו. הפסטיבל ישלב תערוכות עיצוב הבית מאז ועד היום, תערוכות אומנות ומיצגים בלייב, מגוון פעילויות יצירה מיוחדות לילדים והפנינג של דוכני מתנות של אמנים מקומיים בשילוב הופעות מוזיקליות וחגיגת עיצוב מלאה בסטייל.
מתי: תאריכים: 22-23-24/04/2019 (שני- רביעי), 16:30-20:00
מחיר: חינם

-
במתחם המוזאונים בבאר שבע חוה"מ פסח 21-25 באפריל  2019: מסע בזמן אל ממלכת מצרים העתיקה
מגוון פעילויות באווירת החג וברוח התערוכות במוזאונים. 
הורים, ילדים, סבים וסבתות מוזמנים ביום שלישי 23 באפריל, להפנינג חגיגי בסימן מצרים העתיקה - חוויה תיאטרלית לכל המשפחה.
מהרגע שתכנסו בשערי ממלכת מצרים העתיקה, תפגשו בשלל דמויות ממשה רבינו ועד פרעה המרושע.
נלמד על סיפור יציאת מצרים ממספר הסיפורים הנודע ונכיר את מגדת עתידות המסתורית בחצר הממלכה. מופעי להטוטנות ואש כיאה לחצר מלוכה, וגם אימון מיוחד עם משמר הפרעונים בחיפוש אחר שומרים חדשים לממלכה,
תחרויות מדליקות לילדים – ולסיום עמדת צילום תקופתית למזכרת מחוויית הביקור בממלכה.
בשאר ימי חוה"מ צפויות פעילויות נוספות במתחם, סדנאות יצירה ייחודיות ברוח התערוכות המוצגות
וסיורים מודרכים בחינם במוזאונים.
פסח במתחם המוזאונים בנגב: 21-25 באפריל/ ט"ז-כ' בניסן
הפנינג ממלכת מצרים העתיקה - יום שלישי של חוה"מ
 אסור לפספס.הכניסה למתחם כולו: ילד 20 ₪, מבוגר 10 ₪.
הקהל מוזמן להדרכה חינם מותאמת למשפחות - בתערוכות השונות המוצגות בשני המוזאונים.
ההדרכות יתקיימו שלוש פעמים ביום בין השעות 11:00-13:00 בכל שעה עגולה. במקביל יתקיימו שלוש תחנות יצירה לגילאי 14-4, סדנת מוביילים, פיסול פירמידות בגבס בהשראת התערוכות המוצגות במוזאון הנגב לאמנות, וסדנת טוויית שטיח בהשראת התערוכה "שורשים וצמיחה" המוצגת במוזאון לתרבות האסלם ועמי המזרח – הסדנאות בתשלום סמלי. 
כרטיס משולב למוזאונים: מבוגר 35 ₪/ ילד 20 ₪/ עלות סדנה לילד - 15 ₪.-
הפסח הזה מחפשים את החזון בעיר העתיקה של באר שבע

פעילות ייחודית ומרתקת לכל המשפחה במרכז המבקרים "השער לנגב" בעיר העתיקה של באר שבע.
במהלך הסיור יתקיים ביקור במרכז המבקרים החדש, צפייה במגוון מיצגים אינטרקטיביים וסיור בין האתרים המרכזיים והייחודיים של העיר העתיקה של באר שבע וחשיפת סודותיה המרתקים של העיר.
בנוסף,ייערכו משימות ותחרויות משפחתיות אשר יעזרו למצוא את החזון של עתיד הנגב.
עלות הסיור: 20 ש"ח לילד ו30 ש"ח למבוגר
הסיורים יתקיימו בתאריכים:21-25/4
יש להירשם מראש באתר של מרכז המבקרים- https://negevisit.org.il

-
פסטיבל פסח לייב בבאר שבע נעשה תוך הצדעה לתושבי האזור ובהשתתפות מיטב האמנים המתגוררים בו. הפסטיבל ישלב תערוכות עיצוב הבית מאז ועד היום, תערוכות אומנות ומיצגים בלייב, מגוון פעילויות יצירה מיוחדות לילדים והפנינג של דוכני מתנות של אמנים מקומיים בשילוב הופעות מוזיקליות וחגיגת עיצוב מלאה בסטייל.
תאריכים: 22-23-24/04/2019 (שני- רביעי), 16:30-20:00 חינם
דיזיין פלוס, דרך חברון 48, באר שבע
-
בשדרות ZAZUA - סדנאות ציור על גבי מחול חוה"מ פסח, פסטיבל "וואבי-סאבי" לכל המשפחה
האמן הרב תחומי איתן דור-שב יקיים סדרת סדנאות של שיטת תנועה בשם ZAZUA - "ציור על גבי מחול", במהלך פסטיבל וואבי-סאבי שיתקיים במרכז אדמה בשדרות בחול המועד פסח 2019.
כל אחת מהסדנאות הפתוחות בהשתתפות הקהל תימשך כארבעים דקות. במסגרתן, אורחי הפסטיבל יוזמנו לרקוד ולחולל על גבי דפי ציור ענקיים, בתום כל סדנה מתקבל "פורטרט תנועה" על גבי דף נייר ענק. משתתפים יוכלו לקחת את הציור איתם או לצלם אותו מלמעלה, כך שניתן יהיה להדפיס אותו בגודל הרצוי.
מתחם הפעולה המיוחד של ZAZUA יהיה פתוח ביום רביעי, ה-24 באפריל 2019, בין השעות 14:00-20:00. עם ארועי פרפורמנס מיוחדים בשעות: 15:30, 17:30, ו-19:30.
מרכז "אדמה", הפלמ"ח 11, שדרות.
מחיר: 45 שקלים.
פרטים ורכישה באתר: https://adama.org.il/he/shows/
-
מוזיאוני אשדוד מגוון פעילויות יצירתיות ומהנות לכל המשפחה
שני משפחתי במוזאון לתרבות הפלשתים
"זמן אחר", סדרת הצגות ופעילות משותפת להורים ולילדים, במוזאון לתרבות הפלשתים בימי שני בשעות אחר הצהריים
הסדרה כוללת 2 הצגות: "דוד וגוליית", ו"מנגינת היער" ו- 2 פעילויות: "ארכיאולוגים קטנטנים", בה המשתתפים יתנסו בכלי עבודה ארכאולוגיים ויחשפו את סודות התרבות הקדומה, והפעילות "חץ וקשת של אהבה" - סיפור ויצירה: על הקשר בין בר כוכבא לקופידון.
הצגה נוספת בסדרה המוקדשת לאילנות ביום חגם (ט"ו בשבט) "מנגינת היער" (7.1.19) המספרת על יער גדול עם עצים גבהי קומה, צמחיה עבותה ומרהיבה ואינספור חיות פראיות ונהדרות.
האירוע הבא בסדרה "ארכיאולוגים קטנטנים" (4.2.19) –פעילות הלוקחת את המשתתפים למסע מופלא בזמן. באמצעות כלי עבודה מקצועיים של ארכיאולוג.
"חץ וקשת של אהבה"- (20.5.19) פעילות נוספת החותמת את הסדרה, תתקיים לרגל ל"ג בעומר. הפעילות כוללת הקראת סיפור מהמיתולוגיה הרומית וסדנת יצירה במסגרתה יכינו המשתתפים חץ וקשת.
"זמן אחר" בימי שני בשעה 17:30
במוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן. רח' השייטים 16 אשדוד | 08-6224799 אתר המוזאון: www.phcm.co.il בפייסבוק: המוזאון לתרבות הפלשתים
עלות כניסה לכל אירוע: 30 ₪ לילד. הורה מלווה חינם דרך אפליקציה אשדודית. הורה תושב חוץ: במחיר כניסה למוזאון 30 ₪ כרטיסיית ילד לכל 4 האירועים: 90 ₪
מתאים לגילאי 3 – 8
פירוט תאריכי המופעים:
· 24.12.18 דוד וגלית - הצגה ויצירה לכל המשפחה
· 7.1.19 מנגינת היער - הצגה בשיתוף הקהל
· 4.2.19 ארכיאולוגים קטנטנים - פעילות ויצירה
· 20.5.19 חץ וקשת של אהבה - סיפור ויצירה

-
מתחם "פאנקי מאנקי: ג'ונגל של כיף" באשדוד 
לקפוץ על טרמפולינה, או לצלול לתוך בריכת כדורים ענקית? למה לבחור כשאפשר לעשות את כל זה ועוד הרבה יותר, והכל במקום אחד. בחודש פברואר מצרף להן מדי שבת גם הצגת ילדים חינוכית ומעשירה ללא תוספת תשלום והכל בעלות של 50 ₪ בלבד לילד 
 (35 ש"ח לילדים מתחת לגיל שלוש).
ב-9 לפברואר תתקיים במתחם ההצגה "מר צפרדע והנחל המתוק",

(16.2) תגיע ההצגה "המסע של ציפ"
בשבת האחרונה של פברואר (23.2) תתקיים ההצגה "הצרצר והנמלה"
,המחיר כולל את כל האטרקציות השונות וההצגה, הכרטיס תקף ליום שלם כך שניתן לצאת להפסקת צהריים באחת המסעדות שבאזור, או לחלופין לשופינג ספונטני, ולאחר מכן לחזור לעוד שעות של הוצאת אנרגיות.
שעות הפתיחה: ימי חול א-ה- 14.00 עד 20.00 ימי שישי 12.00 עד 20.00
שבת וחופשים- 10.00 עד 20.00
ז'בוטינסקי 45, אשדוד
-
פסטיבל אקסטרים בלוד במהלך חול המועד פסח יהפוך רחוב שדרות ירושלים בעיר לוד למתחם אקסטרים נינג'ה מלא בפעילויות, הפעלות לילדים, מיצגים, יצירות, מופע של כוכבת הילדים נועה קירל ועוד.
הכניסה חופשית!
חול המועד פסח.  בימים א'-ג' בין התאריכים 21-23.04 בשדרות ירושלים. בין השעות 16:00-22:00. לאורך השדרה יתפרסו מתחמים בהשראת נינג'ה ובהם מגוון מסלולים ברמות שונות בסימן אקסטרים.
כולל מתחם ילדים עם מסלול נינג'ה קיד לגילאי 5-10.
ביום ג', 23.04 בשעה 20:00 תתקיים בשטח תחרות ענק עם מתחרי נינג'ה ישראל לעיני קהל הצופים. שיא החגיגה תצוין ביום שני בערב, 22.04, תתקיים הופעה של נועה קירל 20:00.
הכניסה לפעילות חופשית,
-
אירועי פסח ברחובות :פסטיבל "רוקדים אביב", צעדת אביב המסורתית וחגיגת המימונה המרכזית
פסטיבל "רוקדים אביב" ייערך ב-23-24.4 עם מתחמי ריקוד מקבילים ומגוונים לכל המשפחה, ושני מופעים: "בואי נעשה לנו חג" – מחווה לשיריו של יגאל בשן ז"ל, ו"חלון לים התיכון"-לפורצי הדרך של הזמר המזרחי *צעדת האביב המסורתית תתקיים ביום חמישי 25.4 ותכלול מגוון הפעלות לכל המשפחה *חגיגת המימונה המרכזיות תיערך ב-28.4 בגן המייסדים עם מופע מוזיקה ופייטנות ואלפי מופלטות
הכניסה לכל האירועים חופשית

-
פארק הטרמפולינות iJump רשל''צ
3500 מ"ר ו15 מטר גובה של אטרקציות מסוגים שונים וייחודיים טרמפולינות, קיר טיפוס, פארק חבלים, אומגה וגולת הכותרת
אטרקציית "רול- גליידר"
כתובת הסניף מרכז G1, לח''י 4, ראשון לציון
http://www.ijump.co.il/
מחירים :
גיל 3-6 כל שעת קפיצה 30.00 ₪ *אין כניסת מבוגרים למתחם הטרמפולינות לגילאי 3-6
מגיל 6 ומעלה טרמפולינות וקיר טיפוס -שעת קפיצה ראשונה 65.00 ₪ , שעת קפיצה נוספת 40.00 ₪.
חבילת אקסטרים
טרמפולינות, קיר טיפוס, פארק חבלים, אומגה – Roll Glider וגרביים , שעה וחצי ₪95.00 שעתיים ₪110.00 כל שעה נוספת ₪40.00 . חוויה אינטראקטיבית Xd Dark ride במחיר 30 ₪ 

-
"הפנקס הסודי"- מרחב בריחה בלשי, במוזאון ראשון לציון. בחוה"מ פסח  מסע הרפתקאות בלשי בעקבות סודות המושבה.
במסגרת ההפנינג יוזמנו הילדים לצאת למסע היסטורי המתחיל בפנקס עתיק של החולם הראשון, יפגשו בדרך דמויות ציוריות מחיי המושבה, יקבלו רמזים מנגן הרחוב וארטיק מהקיוסקאי במטרה לגלות למי שייך הפנקס ומה הוא מנסה להגיד להם וגם יצטלמו עם דמויות מראשית ימי המושבה.
משחק המשפחות החוויתי יאפשר לילדים לגלות את ההרגלים שהופכים חולמים למגשימים, ודרך ההיסטוריה של המושבה המרתקת להבין גם משהו על חייהם וחלומותיהם.
הכניסה חופשית! הפעילות מתאימה לילדים מגילאי 6 ומעלה (או לגילאים צעירים יותר בסיוע ההורים)
אירועי הפנקס הסודי יתקיימו בימים ראשון, שני ושלישי בין התאריכים 21-23 באפריל
בין השעות 10:00-14:00 הכניסה חופשית- הציבור מוזמן!!
לפרטים: מוזאון ראשון לציון אחד העם 2 ראשון לציון , טלפון: 03-9598890, 03-9598862

-
משחקיית גליצ'ה הנמצאת בסניף טיב טעם ראשון לציון מזרח מציעה בחופשת הפורים מתחם בילוי סגור ונעים עם מגוון פעילויות לילדים ועכשיו עם ספינת הפיראטיים הייחודית !
משחקיית גליצ'ה הנמצאת בתוך סניף טיב טעם ראשון לציון מזרח (רחוב פלוטיצקי 3), מציעה להורים ולילדים, בימי חופשת הפורים מתחם בילוי ייחודי הכולל מגוון פעילויות, בנוסף, קיים במקום אזור הסעדה ומנוחה להורים.
המשחקייה פתוחה החל משעות הבוקר ברצף (פרטים באתר glicha.co.il ) . משחקיית גליצ'ה הינה המשחקייה היחידה בישראל בעלת תו ״אמון הציבור״ והיא נגישה לציבור הזקוק להנגשה, כמו כן היא מתחם הבילוי היחידי בישראל הפוטר מתשלום ילדים בעלי תעודת נכה של הביטוח הלאומי כחלק מהחזון החברתי שלה.
המתחם חוויתי וצבעוני, משלב פעילות התפתחותית לצד אתגרים פיזיים והוא נותן מענה מגילאי זחילה ועד גיל 11. במשחקיה פינות משחק לפיתוח כישורי חיים: סופר מרקט, תחנת כיבוי, חדר רופא ועוד. המשחקיה חנכה לאחרונה ספינת פיראטיים ענקית בעלת 2 קומות, עשויה מעץ, המשלבת בתוכה כלי נגינה, לוחות קומפי, שק אגרוף, משקפות, קיר טיפוס, מיתקן טירונות ועוד. במקום תמצאו גם כרכרת אבירים ונסיכות, מסלול שיווי משקל, , בימבות, עלייה לגשר וממנו מגלשה בגובה 6 מטר, בריכת כדורים, חפצים מוטוריים לעידוד תנועה ומתחם נפרד עבור פעוטות. המשחקייה יוצאת דופן ברמת הבטיחות והשרות, ומציעה להורים פתרון נוח במתחם ממוזג ומקורה, המאפשר חניה חופשית, מתחם קניות, ארוחות ילדים ועוד.
· בימי שבת, חג, חופש, חול המועד 40 ש״ח
· ניתן להוזיל משמעותית באמצעות כרטיסיה ל 26 ש״ח כניסה  אין תשלום עבור מבוגר.

-
רשל'צ -  תערוכת רכבי אספנות ופעילות לכל המשפחה
חול המועד פסח (21-24 אפריל החל מ-10:00 ועד 17:00) במתחם חברת לובינסקי בשורק, ראשון לציון
במסגרת האירוע ובשיתוף מועדון החמש, יוצגו באולמות התצוגה שלל רכבי אספנות קלאסיים של מותגי החברה, לצד אלו החדשים עם הצעות ייחודיות למבקרים במקום
האירוע מיועד למשפחות ויכלול פינות הפעלה ומשחק לילדים והכניסה חינם!
-
אשקלון - מתחם המשחקים והאקסטרים הגדול בדרום נפתח
לקפוץ על טרמפולינה, לעשות אתגרי נינג'ה, לטפס על קיר טיפוס בגובה 6 מטרים, לשחק בפלייסטיישן או לצלול לתוך בריכת הכדורים הגדולה בישראל, למה לבחור כשאפשר לעשות את כל זה ועוד הרבה יותר, והכל במקום אחד. מתחם "פאנקי מאנקי" הושק לאחרונה , באשקלון בהשקעה של 4.5 מיליון ש"ח ויספק מגוון של אטרקציות משחקים, גיימינג ואקסטרים לילדים ובני נוער במחיר משתלם במיוחד
מחיר כרטיס הכניסה לילדים, שעומד על 50 ש"ח בלבד ( 35 ₪ לילדים מתחת לגיל 2), כולל את כל האטרקציות השונות במחיר אחד ומשתלם במיוחד. אפשר לרכוש כרטיס נפרד למתחם קירות הטיפוס החדישים בתוספת של 25 ש"ח למשך 60 דקות. הכרטיס תקף ליום שלם כך שניתן לצאת להפסקת צהריים באחת המסעדות שבאזור, או לחלופין לשופינג ספונטני, ולאחר מכן לחזור לעוד שעות של הוצאת אנרגיות.
כניסה בחינם להורים, ואפילו בית קפה עם תפריט מגוון ופינות ישיבה מאובזרות.
"פאנקי מאנקי" בארץ הפלאות כולל גם מתחם ייעודי לימי הולדת,
גילאי שנתיים -15 -מתקנים מתאימים למגוון גילאים.
שעות הפתיחה: ימי חול א-ה- 14.00 עד 20.00 ימי שישי 12.00 עד 20.00
שבת וחופשים- 10.00 עד 20.00

-                 
חוות אל היען - מועצה אזורית אשכול
פתוחים כל שבת 10:00-15:00
חוות אל היען היא נקודה טובה לעצירה במהלך טיול סוף שבוע בנגב המערבי. אפשר להסתובב בה באופן עצמאי ולהתרשם מיענים גבוהים, שמתהדרים בתואר העופות הגדולים בעולם, ובעזרת שקית האכלה, שיקבלו הילדים בכניסה, לזכות בקידה מלכותית של היען, ממרומי גובהו הישר לכף היד שלכם.
לילדים מחכים בפינות היצירה חומרים טבעיים, נוצות יען ושברי ביצי יען. הילדים יוכלו ליהנות ממפגש גם עם עזים, ארנבונים גדולים במיוחד ועופות אחרים.
ישיבה במרפסת העץ שלה תזכה אתכם גם בקפה וגם בנוף נווה-מדברי של נחל הבשור.
במקום שולחנות פיקניק לשימוש המבקרים, מתקני שעשועים ומשחקי אתגר לילדים.
בשעה 11:00 נזמין את הילדים להאכלה וליטוף הארנבונים הענקיים שלנו בשעה 12:00 מתקיימת הדרכה לילדים ולהורים (סבים וסבתות גם כן) בנושא היענים שבה ייקחו הילדים חלק פעיל ומעשיר .
צופיה חוות אל- היען
נייד 052-6901660

טלפון: 08-9987327
 -
מתחם מועצה אזורית שדות נגב  חוגגים עצמאות בדרום: מפגן הצדעה לתושבי עוטף עזה
ארגון השומר החדש והמועצה האזורית שדות נגב יערכו הפנינג עצמאות חגיגי לכל המשפחה שכל כולו למען תושבי הדרום
בתכנית: פעילויות לכל המשפחה, מופעים, סיורים מודרכים, שירה בציבור, דוכני מזון ועוד
תאריכים: 9.5, חמישי שעות: 10:00-17:30
חנייה: מוסדרת ללא תשלום כניסה: ללא תשלום, ומותנת בהרשמה מראש
הרשמה דרך האינטרנט באתר השומר החדש
-
 המצפה התת ימי באילת 
מציג את "בריכת הבועות" לחוויית תת ימית משפחתית, בפארק המצפה התת ימי באילת שלל אטרקציות מהפנטות מנהרה אקרילית שקופה, והמבקרים, עוברים דרכה, יכולים לראות במרחק נגיעה את הדגים, משחקים אינטראקטיביים חדשניים ומידע רב, בנוסף בפארק המצפה התת ימי בריכות האכלת דגים, בריכת צבים חיצונית, מצפה תת ימי, בקתת אמזונאס, אקווריום דגים נדירים ועוד.
מחיר כניסה מבוגר: 99 ₪. ילד: 79 ₪. עלות צלילת היכרות מודרכת: 99 ₪ לצולל, החל מגיל 8. יש להגיע לצלילה עם בגד-ים ומגבת. לא נדרש ניסיון קודם. כל כרטיס למצפה מאפשר כניסה חוזרת ל-3 ימים רצופים! להזמנת כרטיסים מוזלים דרך אתר האינטרנט: http://www.coralworld.co.il/tickets/ הפארק פתוח מידי יום בין השעות 08:30-16:00.
-משחקיית גליצ'ה הנמצאת בתוך סניף טיב טעם ראשון לציון מזרח (רחוב פלוטיצקי 3), מציעה להורים ולילדים, בימי החורף הקרים. מתחם בילוי ייחודי הכולל מגוון פעילויות, בנוסף, קיים במקום אזור הסעדה ומנוחה להורים.
המשחקייה פתוחה כולל בשבת, החל משעות הבוקר והיא נגישה לציבור הזקוק להנגשה, ופוטר מתשלום ילדים בעלי תעודת נכה של הביטוח הלאומי כחלק מהחזון החברתי שלה.
המתחם חוויתי וצבעוני, משלב פעילות התפתחותית לצד אתגרים פיזיים והוא נותן מענה מגילאי זחילה ועד גיל 11. ומציעה להורים פתרון נוח במתחם ממוזג ומקורה, חניה חופשית, מתחם קניות, ארוחות ילדים ועוד.
· בימי חול שאינם חג/חופש 31 ש״ח
· בימי שבת, חג, חופש, חול המועד 40 ש״ח
· ניתן להוזיל משמעותית באמצעות כרטיסיה ל26 ש״ח כניסה
*אין תשלום עבור מבוגר.

תגובות

שם

דרום,1,טיולי טבע,1,ירושלים,1,מרכז,1,צפון,1,רשמים וביקורת,2,תל אביב,1,
rtl
item
BliGil - סבאבא, פעילויות עם נכדים וילדים: דרום אשדוד/אשקלון ב'ש עד אילת - פעילויות נכדים וילדים - ינואר 19
דרום אשדוד/אשקלון ב'ש עד אילת - פעילויות נכדים וילדים - ינואר 19
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEji0KtsIiop8IA4rqCNzrxR_fcGBKf8vrbKYZro7kWGfKRZ60gjgdUdYZJlNUB1ODP2ty-XgBesc83w5v0MpZWBxtvl5LsI_zxCW753OdA7vyvDEr5H-qtOmrHMzRx8ntUGXC1W_LmGeqmy/s1600/%25D7%259E%25D7%2595%25D7%2596%25D7%2599%25D7%25A7%25D7%2594+%25D7%259C%25D7%2599%25D7%259C%25D7%2593%25D7%2599%25D7%259D2.JPG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEji0KtsIiop8IA4rqCNzrxR_fcGBKf8vrbKYZro7kWGfKRZ60gjgdUdYZJlNUB1ODP2ty-XgBesc83w5v0MpZWBxtvl5LsI_zxCW753OdA7vyvDEr5H-qtOmrHMzRx8ntUGXC1W_LmGeqmy/s72-c/%25D7%259E%25D7%2595%25D7%2596%25D7%2599%25D7%25A7%25D7%2594+%25D7%259C%25D7%2599%25D7%259C%25D7%2593%25D7%2599%25D7%259D2.JPG
BliGil - סבאבא, פעילויות עם נכדים וילדים
http://sababa.bligil.co.il/2018/11/blog-post.html
http://sababa.bligil.co.il/
http://sababa.bligil.co.il/
http://sababa.bligil.co.il/2018/11/blog-post.html
true
3662568571062696477
UTF-8
טוען את כל הרשומות לא נמצאו רשומות כל הכתבות קרא עוד השב בטל תגובה מחק By Home עמודים רשומות כל הכתבות מומלץ עבורך! תגיות ארכיון חיפוש כל הרשומות לא נמצאו נתונים התואמים לנתונים שהזנת חזרה לעמוד הבית ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר ינו פבר מרץ אפר מאי יונ יול אוג ספט אוק נוב דצמ עכשיו לפני דקה לפני $$1$$ דקות לפני שעה לפני $$1$$ שעות Yesterday לפני $$1$$ ימים לפני $$1$$ שבועות יותר מ-5 שבועות עוקבים עקוב THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy